Ogłoszenia parafialne 06.01.2019

Objawienie Pańskie
Intencje Apostolstwa Modlitwy – Intencja ewangelizacyjna: Za ludzi młodych, zwłaszcza w Ameryce Łacińskiej, aby naśladując Maryję, odpowiadali na powołanie Pana, by przekazywać światu radość płynącą z Ewangelii.
Przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Ofiarami, z racji dzisiejszego Święta, wspieramy Krajowy Fundusz Misyjny. Pamiętajmy, że każdy czyn i każda ofiara na rzecz misji przybliża nas samych do Chrystusa i czyni nas wiarygodnymi uczniami Zbawiciela.
Zabierzmy ze sobą pobłogosławione kadzidło i kredę, którą znaczymy drzwi naszych mieszkań.
Dziękuję serdecznie grupom muzycznym z naszej Parafii za dzisiejsze na Sumie ubogacenie nas modlitwą kolęd!
Trwają wizyty duszpasterskie w domach naszej Parafii. Dziękuję za serdeczne przyjęcie i wyrozumiałość. Osoby, które nie mogą przyjąć księdza z wizytą duszpasterską w wyznaczonym terminie, mogą zgłosić chęć spotkania w poniedziałek 16-ego stycznia 2019 r. /wtedy wizyty od godz. 14.30/ lub też indywidualnie proszę umówić się z księdzem.
Ze względu na wizyty duszpasterskie Kancelaria Parafialna w sobotę nie będzie jeszcze czynna.
Za tydzień, w II-ą niedzielę miesiąca na Sumie o godz. 11.30 spotkamy się z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. Dzieciom świętującym swoje rocznice będzie udzielone błogosławieństwo.
Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Turowa. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę nadal Parafian z Turowa.
Wyrażam wdzięczność za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.