Ogłoszenia parafialne 23.04.2017

II Niedziela Wielkanocna

Przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną. W tę Niedzielę Miłosierdzia – czynimy zbiórkę pieniężną do puszek jako wyraz solidarności z narodem syryjskim, przede wszystkim w zrujnowanym Aleppo. Pomoc zostanie przekazana za pośrednictwem Caritas Polska, która od lat niesie pomoc ofiarom syryjskiego konfliktu.

Natomiast zbiórkę pieniężną na rzecz leczenia osób starszych i dzieci uczynimy za tydzień, tj. 30 IV 2017 r. Zakończymy też wtedy przynoszenie do kościoła skarbonek jałmużny wielkopostnej.

W piątek odbyło się spotkanie Rady Parafialnej. Dziękuję Radnym za podjęte z troską sprawy dotyczące naszej Parafii!

W czwartek na Mszy Św. o godz. 17.00 w kościele spotkają się dzieci i rodzice dzieci przeżywających Rocznicę I Komunii Św. Dzieci przed I Komunią św. mają swoje spotkanie w kościele w środę po Mszy Św. o godz. 17.00.

W piątek spotkamy się w kościele o godz. 17-ej na naszych tradycyjnych miesięcznych modlitwach za Zmarłych. Intencje modlitwy za śp. Zmarłych proszę wypisać na kartkach wypominkowych i przekazać mi przed tymi modlitwami.

Serdecznie dziękuję za posprzątanie naszego kościoła Rodzinie Przedwojskich z Bratowic. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę już mieszkańców z Bogusławic. Kwiatami kościół ozdobią niedzelni nowożeńcy.

Dziękuję za posprzątanie kaplicy w Okrzeszycach.

Dodaj komentarz