Lokalny Program Rewitalizacji Gminy

W dniu 17.01.2017r. o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury w Żórawinie odbędzie się spotkanie konsultacyjne projektu: Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Żórawina na lata 2016-2026. W związku z powyższym zapraszamy mieszkańców, organizacje pozarządowe oraz inne podmioty w rozumieniu ustawy o działalności pożytku publicznego do uczestnictwa w prezentacji dotychczasowych prac nad dokumentem.

Jedna odpowiedź do “Lokalny Program Rewitalizacji Gminy”

 1. Mędłów perłą w g….e

  Po raz kolejny Mędłów został pominięty (olany sikiem prostym), tym razem we WSZYSTKICH kategoriach problemów zarówno społecznych, gospodarczych, środowiskowych, przestrzenno-funkcjonalnych, jaki i technicznych Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy.
  Proszę zapoznać się z rozdziałem środków na rewitalizację GMINY ŻÓRAWINA http://www.gminazorawina.pl/sites/default/files/news/files/program_rewitalizacji_zorawina.pdf .
  Szlag może trafić na jakie cele i jakie środki zostały przeznaczone.
  O sprawie dziesięcioletniej batalii o plac zabaw, boisko i miejsce do zawracania dla autobusu szkolnego nie bałaknięto ani słowem. O braku chodników, oświetlenia ulic, świetlicy, niedrożnej kanalizacji też próżno tam szukać.
  O przepraszam! Jest problem społeczny w Mędłowie – niski wskaźnik czytelnictwa, no ale czytelni także nie zaproponowano. Jawna bezczelność.

  Ze świątecznym pozdrowieniem
  Piotr Popów

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.