Ogłoszenia parafialne 15.01.2017

II Niedziela w ciągu roku

Dzisiaj kończę wizyty duszpasterskie w domach naszej Parafii. Dziękuję za serdeczne przyjęcie, okazaną mi życzliwość i wyrozumiałość, za wspólną modlitwę i za złożone ofiary. Wdzięczny jestem za doświadczenie przyjaźni i podzielenie się wieloma radościami i niepokojami dotyczącymi naszego wspólnego życia! Dziękuję także Służbie Ołtarza za dzielną postawę i pomoc w czasie odwiedzin. Witam w naszej Wspólnocie nowych Parafian, życząc Wam opieki Bożej i doświadczenia wiele dobra tu w naszej małej Ojczyźnie!

Wnukom przypominam, że w najbliższą sobotę przeżywamy Dzień Babci, a w niedzielę Dzień Dziadka. Świętującym życzę opieki Bożej i dobrego zdrowia!

W najbliższą niedzielę /22 I/ po raz piąty w naszej Parafii przeżywać będziemy miesięczne wspomnienie św. Rity /Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych/. W obecności Jej relikwii uczynimy Mszę św. i Nabożeństwo o godz. 18.00. Na przygotowanych kartkach proszę wypisywać intencje: prośby i podziękowania, które będziemy omadlać w kościele.

Z serca dziękuję za posprzątanie kościoła osobom z Mnichowic: Dorocie Wawrzynów, Karolinie Jadowskiej i Bronisławie Leszko. Za tydzień proszę o to mieszkańców Mnichowic: Zofię Chołodecką, Agnieszkę Żygadło i Kingę Wiśniewską.

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Dodaj komentarz