Ogłoszenia parafialne 13.11.2016

XXXIII Niedziela w ciągu roku

W tę II-ą niedzielę miesiąca podczas sumy o godz. 11.30 nastąpi obrzęd błogosławieństwa dzieci. Na tej Mszy św. spotkamy się z dziećmi i ich rodzicami przygotowującymi się do I Komunii Św.

W dzisiejszą niedzielę /II-ą listopada/ Kościół Polski przeżywa VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tematem tegorocznego Dnia Solidarności jest: Pokój dla Iraku. Chcemy wspierać Kościół w Iraku modlitwą i materialnym darem, aby w trudnej sytuacji doświadczył solidarności w wierze i miłości. Dlatego też czynimy zbiórkę pieniężną do skarbonek na ten cel.

Zbliża się Adwent i nasze roratnie wyglądanie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Serdecznie proszę wszystkich, którzy mogą wesprzeć obdarowywanie dzieci uczestniczących w Roratach, np. przekazując firmowe produkty reklamowe, słodycze itp. Będę bardzo wdzięczny za tę pomoc!

Dziękuję bardzo za posprzątanie kościoła, kwiaty i ofiarę 100 zł Rodzinie Państwa Barzyckich z Mnichowic. Przed następną niedzielą o przygotowanie kościoła proszę kolejnych Parafian z Mnichowic: Magdalenę Bagińską, Annę Cybulską i Romę Górską.

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

W piątek uroczystością pogrzebową pożegnaliśmy

śp. Wiesława Kalitę z Mnichowic. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Dodaj komentarz