Ogłoszenia parafialne 21.08.2016

Strona społeczności lokalnej

Ogłoszenia parafialne 21.08.2016

XXI Niedziela w ciągu roku

W dzisiejszą niedzielę czynimy letnią zbiórkę ofiar na rzecz Misji Świętych.

W piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej, zapraszam na Mszę Św. w Turowie o godz. 17.00, połączoną z modlitwą za poleconych w Wypominkach Śp. Zmarłych w ostatni piątek miesiąca.

W najbliższą sobotę /27 VIII/ w Żórawinie odbędą się Gminne Dożynki, na które wszyscy jesteśmy zaproszeni. Msza św. Dożynkowa będzie sprawowana w kościele p.w. Św. Tójcy o godz. 15.00.

Serdecznie zapraszam i proszę wszystkich chętnych do wsparcia przygotowań do naszego parafialnego Odpustu i Jubileuszu 50-ciolecia powojennej administracji naszej Parafii, no i oczywiście do uczestniczenia w tej Uroczystości za dwa tygodnie, w niedzielę 4-ego września /wtedy też poświęcimy wieńce dożynkowe, ziarno siewne i nasiona/. Uroczystości przewodniczyć będzie Kanclerz Kurii Metropolitalnej Wrocławskiej Ks. dr Rafał HOŁUBOWICZ. Ze względu na odpust w I-ą niedzielę września zmianę Tajemnic Żywego Różańca uczynimy już za tydzień na Sumie o godz. 11.30.

Serdecznie dziękuję za posprzątanie i ukwiecenie naszego kościoła Parafianom z Mędłowa! Przed następną niedzielą o przygotowanie kościoła proszę sobotnich Nowożeńców.

Dziękuję za uczynione prace w kaplicy w Okrzeszycach. Dziękuję osobom, które trudziły się przy przygotowaniu Uroczystości Odpustowej w Okrzeszycach: Zdzisławie Żmudzie, Sylwii i Przemysławowi Burzyńskim, Bożenie i Adamowi Żmudom, Danucie i Mieczysławowi Zbrońcom!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.