Ogłoszenia parafialne 24.07.2016

XVII Niedziela w ciągu roku

Dzisiaj, z okazji jutrzejszego wspomnienia św. Krzysztofa, po Mszach św. błogosławię kierowców i święcę ich pojazdy; W Turowie najpierw od strony ul. Lipowej, potem na ul. Parafialnej. Tak samo na parkingu w Okrzeszycach. Chciejmy podziękować Panu Bogu za szczęśliwe podróże i prosić o opiekę w przyszłości. Ofiarami możemy wesprzeć zakup pojazdów dla misjonarzy.

W piątek w kościele odbyło się spotkanie Radnych i Sołtysów. Tematem naszych rozmów było planowane malowanie kościoła i zbliżający się odpust parafialny. Dziękuję przybyłym za udział i okazaną mi pomoc!

W związku z tym, ze na terenie naszej Parafii w ub. tygodniu dokonano próby włamania proszę wszystkich o zachowanie ostrożności i pomoc sąsiedzką, obserwację posesji sąsiadów /szczególnie tych, którzy wyjechali na wakacje/.

Za tydzień w I-ą niedzielę sierpnia na Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

W najbliższym tygodniu w kościele turowskim nie będzie Mszy św. od poniedziałku do soboty. W pilnych sprawach proszę się kontaktować z Panią Kościelną. W sobotę kancelaria parafialna nie będzie czynna.

Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła Parafianom z Mędłowa. Za kwiaty dziękuję wczorajszym nowożeńcom: Ewelinie i Piotrowi, Przed następną niedzielą o posprzątanie i udekorowanie kościoła proszę mieszkańców Mędłowa.

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!

Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:

10/2016: Paulina Maria Maios-Majewska, panna, zam. w Wojkowicach i Tomasz Grzegorz Kuźniarski, kawaler, zam. w Wojkowicach(24 VII)

11/2016: Marta Ewa Róziewicz, panna, zam. w Okrzeszycach i Piotr Ławicki, kawaler, zam. w Prusicach(7 VIII)

Dodaj komentarz