Ogłoszenia parafialne 17.07.2016

XVI Niedziela w ciągu roku

Pozdrawiam serdecznie Solenizantów najbliższych dni, życzę opieki Bożej i Matki Najświętszej oraz dobrego zdrowia!

Dziękuję pięknie tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu przychodzili do mnie z życzeniami imieninowymi! Dziękuję za modlitwy i za Msze św. w mojej intencji! Dziękuję bardzo Parafianom ze Św. Katarzyny za okazaną mi życzliwość i Mszę św. w mojej intencji!

W związku z otrzymaną decyzją Wojewódzkiej Konserwator Zabytków, dotyczącą malowania naszego kościoła, zapraszam Radę Parafialną i Sołtysów poszczególnych miejscowości naszej Parafii na spotkanie do kościoła w piątek o godz. 19.00! Jest to sprawa dotycząca całej naszej społeczności. Liczę więc na obecność wszystkich, którzy nas reprezentują!

Od dzisiaj, z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, rozpoczynamy XVII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa /17 – 25 lipca 2016 r./. Nieodłączną częścią jego obchodów jest Akcja św. Krzysztof – 1 gr za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy. Dzięki tej Akcji MIVA Polska udziela niezbędnej pomocy w zakupie pojazdów na misje. Błogosławieństwa kierowców i poświęcenia ich pojazdów dokonamy w niedzielę 24 VII po każdej Mszy Św. Chciejmy podziękować Panu Bogu za szczęśliwe podróże i prosić o opiekę Opatrzności Bożej w przyszłości.

W piątek o godz. 17.00 w kościele sprawować będziemy Nabożeństwo i Mszę św. za poleconych w Wypominkach Zmarłych.

Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Mędłowa. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę nadal Parafian z Mędłowa. Kwiatami udekorują kościół sobotni nowożeńcy.

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!

Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:

10/2016: Paulina Maria Maios-Majewska, panna, zam w Wojkowicach i Tomasz Grzegorz Kuźniarski, kawaler, zam w Wojkowicach(24 VII)

Dodaj komentarz