Ogłoszenia parafialne 24.04.2016

IV Niedziela Wielkanocna
Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną – ostatnią w kwietniu. Dzisiaj przeprowadzamy specjalną zbiórkę na pomoc humanitarną dla Ukrainy.
Wciąż zapraszam naszych Parafian do udziału w Pielgrzymce do Włoch w dniach 7-12 08 2016 r., wg trasy: Asyż, Cascia, Rzym, Watykan i Wenecja (koszt: 1150 zł i 50 euro). Chętni niech już zgłaszają się do Biura Podróży Panorama lub do naszej kancelarii parafialnej.
W poniedziałek o godz. 17.30 spotkają się w kościele dzieci i rodzice przygotowujący się do Rocznicy I Komunii św.
W czwartek o godz. 17.30 w kościele na spotkanie zapraszam dzieci przed I Komunią św., a w sobotę o godz. 10.45 rozpocznie się I-a spowiedź św. dzieci i rodziców przed I-ą Komunią św.

Od przyszłej niedzieli codziennie uczestniczymy w Nabożeństwach Majowych w związku ze sprawowanymi Mszami św.: w soboty o godz. 9-ej, od poniedziałku do piątku o godz. 17-ej, a w niedziele i święta po sumie o godz. 11.30. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału.
Za tydzień /1 V/ w naszej Parafii przeżywać będziemy Uroczystość I Komunii Św. W związku z tym zmianie ulegną godziny Mszy Św.: w Okrzeszycach o godz. 9.30, a w Turowie o godz. 8.30 i pierwszokomunijna o godz. 11.00. Proszę bardzo, by pozostawić miejsca w ławkach dla dzieci komunijnych i dla ich rodzin. Nabożeństwo Majowe z udziałem dzieci komunijnych odbędzie się o godz. 16.00.
W tę pierwszą niedzielę maja na Mszach św. o godz. 8.30 i 9.30 pomodlimy się przed Najświętszym Sakramentem, a po tych Mszach Św. będzie zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
Serdecznie dziękuję za przygotowanie naszego kościoła: Justynie i Magdalenie Ścigajło, Renacie Tarce. Przed następną niedzielą o posprzątanie i udekorowanie kościoła proszę rodziców dzieci komunijnych.
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.
Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:
3/2016 Tomasz Paweł SZCZYPNIAK, zam. w Mędłowie i Justyna Maria SZCZYPNIAK z d. Wazbis, zam. w Mędłowie.(24 IV)
4/2016 Wojciech Paweł OBRZUT, kawaler, zam. w Wojkowicach i Kaja Anastazja KUŚ, panna, zam. w Kamiennej Górze.(1 V)
5/2016 Adam Karol MAIOS-MAJEWSKI, kawaler, zam. w Wojkowicach i Magdalena Anna PRĘCIKOWSKA, panna, zam. w Suchym Dworze.(8 V)

Dodaj komentarz