Ogłoszenia parafialne 10.04.2016

III Niedziela Wielkanocna
W najbliższy czwartek o godz. 21.00 jesteśmy zaproszeni do Brochowa na Mszę Św. – dekanalne Dziękczynienie za dar Chrztu Św. i łaskę wiary.
W piątek do kościoła na spotkanie o godz. 17.30 zapraszam dzieci, które w tym roku przeżywają rocznicę I Komunii Św, a w sobotę o godz. 10.30 w kościele mają spotkanie dzieci przed I Komunią Św.
Za tydzień na Sumie o godz. 11.30 swój udział będzie miała szczególnie parafialna grupa Caritas.
W przeżywanym Roku Jubileuszowym chciałbym serdecznie zaprosić do udziału w Pielgrzymce do Włoch w dniach 7-12 08 2016 r., wg trasy: Asyż, Cascia, Rzym, Watykan i Wenecja (koszt: 1150 zł i 50 euro). Chętni niech zgłaszają się do Biura Podróży Panorama lub do kancelarii parafialnej.
Przypominam, że od maja sprawować będziemy Msze św. o błogosławieństwo Boże i urodzaje w poszczególnych miejscowościach. Jeśli któraś ze wspólnot naszej Parafii ma już ustalony termin, to proszę mi to zgłosić.
Dziękuję bardzo życzliwym Parafianom, zwłaszcza z Mędłowa, za dokonane wpłaty na konto Parafii na potrzeby Parafii! Dzisiaj Radnych parafialnych proszę o dyżur w zakrystii w celu zebrania ofiar na planowane malowanie naszego kościoła.
Przypominam o potrzbnie dbałości o porządek na naszych cmentarzach: wszelkie prace należy zgłaszać w urzędzie parafialnym także tuż przed ich rozpoczęciem! Nie można sadzić krzewów i drzewek, które naruszać będą stan nagrobków! We właściwym czasie należy wnosić opłaty za miejsca grobowe na utrzymanie cmentarzy!
Dziękuję Panu Igorowi za wykazaną opiekę nad krzewami na cmentarzu i dar ośmiu tui posadzonych przy plebanii!
Serdecznie dziękuję za przygotowanie naszego kościoła: Joannie Wojdon, Janinie Romaniewicz i Agnieszce Zarembskiej z Turowa. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę kolejnych mieszkańców z Turowa: Marię i Barbarę Ścigajło, Jadwigę Sawicką.
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.
Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:
3/2016 Tomasz Paweł SZCZYPNIAK, zam. w Mędłowie i Justyna Maria SZCZYPNIAK z d. Wazbis, zam. w Mędłowie.(24 IV)
W piątek o godz. 13.00 uroczystością pogrzebową w kaplicy pożegnamy śp. Marka Szwieca z Zagródek. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Dodaj komentarz