Ogłoszenia parafialne 25.12.2015

 Boże Narodzenie

Składam najlepsze życzenia doświadczenia Miłości Bożej i ludzkiej dla Parafian i Gości z okazji przeżywanych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę Wszystkim radości z Bożego Narodzenia, która jest radością z Boga samego, który chce pojawić się w naszym życiu, aby przez nas promieniować na ludzi. Niech rodzące się Światło rozświetli wszystkie ciemności, niech rozbłyśnie nadzieją na kolejny rok przed nami. Niech da pewność wiary w Tego, który codziennie chce się w nas rodzić i dawać nam nowe życie.

Dzisiaj i jutro świąteczne Msze św. w Turowie o godz. 8.30 i 11.30; w Okrzeszycach o godz. 10.00.

Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła osobom z Bogusławic: Anecie Grzeszczuk, Antoninie Zakale i Urszuli Chodor. W przyszłym tygodniu proszę o to kolejnych mieszkańców Bogusławic: Agnieszkę Kwiatkowską, Różę Bednarz i Beatę Pasek. Parafianom z Bratowic i Zagródek dziękuję raz jeszcze za świąteczne strojenie naszego kościoła!

Dziękuję wszystkim, którzy świątecznie ozdobili kaplicę w Okrzeszycach: Stanisławowi i Piotrowi Szydłowskim, Adamowi, Bożenie i Krzysztofowi Żmudom, Joannie Burzyńskiej, Zdzisławie Żmudzie oraz Danucie i Mieczysławowi Zbrońcom. Dziękuję za zebrane ofiary na potrzeby kaplicy w Okrzeszycach: z Zagródek-170 zł, z Bratowic- 270 zł i z Okrzeszyce- 200 zł.

Wyrażam serdeczną wdzięczność Wszystkim, którzy hojnie okazali dobroć wobec uboższych naszych Parafian! To bardzo ważne dzisiaj świadectwo wiary!

Jutro we wspomnienie św. Szczepana – tradycyjnie modlimy się i zbieramy ofiary na rzecz PWT we Wrocławiu.

W niedzielę 27 12 2015 r. po Mszy św. o godz. 11.30 w kościele odbędzie się spotkanie Służby Ołtarza.

Przypominam, że od niedzieli, rozpocznę już wizyty duszpasterskie:

 

DATA

Od godz. Adres
27.12.15. niedziela 1430 Mnichowice ul.: Jarzębinowa, Brzozowa, Leszczynowa, Topolowa

Dodaj komentarz