Blog

Strona społeczności lokalnej

20.05.2023 Zlot Rycerzy i Księżniczek

Koło Gospodyń Wiejskich w Mędłowie zaprasza wszystkich mieszkańców i ich gości na pierwszy ZLOT RYCERZY i KSIĘŻNICZEK w Mędłowie. W sobotę 20 maja 2023 na placu zabaw będzie wesoło, kolorowo, radośnie, muzycznie i smacznie. Szczegóły wkrótce. Jak ktoś chce włączyć się w organizację gorąco zapraszamy do kontaktu. Integrujmy się Drodzy Sąsiedzi.

Zamknięcie wiaduktu na drodze powiatowej nr 1954D Wrocław-Żórawina

Z powodu uszkodzeń wiadukt nad autostradą A4 będzie zamknięty do odwołania. Zdjęcia i więcej szczegółów na zamknięty wiadukt

Zmiana uprawnień

W związku z nasilonymi atakami hakerskimi, do czasu opanowania sytuacji zawieszam dotychczasowe uprawnienia wszystkich administratorów i autorów tej strony.

Zamknięcia dróg lokalnych

Z powodu remontu na szlaku kolejowym Smardzów Wrocławski – Żórawina w dniach 08.07.2013 od godz. 8:00 do dnia 11.07.2013 do godz. 20:00 zamknięty będzie przejazd kolejowy na drodze z Mędłowa do Turowa, a w dniach 10.07.2013 od godz. 8:00 do dnia 13.07.2013 do godz. 20:00 zamknięty będzie przejazd na drodze Turów – Żórawina. Szczegóły na…
Czytaj dalej

Paczkomat InPost w Mędłowie

Paczkomat w Mędłowie został ustawiony przy ul. Akacjowej, w pobliżu sklepu.

Powitanie Lata 2022

Staraniem Koła Gospodyń Wiejskich zorganizowano spotkanie integracyjne „Powitanie Lata w Mędłowie”. Wieczór uświetniły koncerty grup muzycznych: RED dywan band i Owocówki. Brawa dla organizatorów.W załaczeniu kilka zdjęć z koncertów.

Nowy Sołtys i część Rady Sołeckiej

W dniu dzisiejszym w szkole w Rzeplinie odbyły się wybory uzupełniające do Rady Sołeckiej, a także wybory na sołtysa sołectwa Mędłów. Serdecznie gratulujemy nowemu sołtysowi, a także nowemu silnemu wsparciu w postaci nowych członków rady.Sołtys – Jakub BalcerzakOsoby wybrane w wyborach uzupełniających do Rady Sołeckiej – Łukasz Grzywniak, Kamil Kasprzak, Leszek Kujawa, Jerzy Jantoń.

Święcenie pokarmów 2022

Jak co roku, zgodnie z tradycją święcenia pokarmów wielkanocnych, informujemy, że w tym roku takowe odbędzie się o godz 10:15 pod krzyżem na ulicy Długopolskiej.