Ogłoszenia parafialne 21.06.2020 Rocznica I Komunii Świętej

Strona społeczności lokalnej

Ogłoszenia parafialne 21.06.2020 Rocznica I Komunii Świętej

XII Niedziela w ciągu roku
Dzisiaj o godz. 11.30 pierwsza grupa dzieci przeżywać będzie Rocznicę I Komunii Świętej. Dzisiaj sprawowana będzie również w Turowie Msza Święta o godz. 13.00.

ZOBACZ TRANSMISJĘ MSZY NA ŻYWO


Jutro o godz. 18-ej rozpocznie się Msza Św. i nabożeństwo ku czci Św. Rity w 22-im dniu czerwca. Na przygotowanych kartkach wypiszmy intencje naszych modlitw.
Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przyczynili się do owocnego przeżycia Oktawy Uroczystości Bożego Ciała: Panu Bogu za udzielone nam błogosławieństwo; szczególnie tym, którzy przygotowali ołtarze!; SO, dzieciom i dorosłym uczestniczącym w nabożeństwach. Dziękuję tym, którzy uczynili porządki po Oktawie.
We wtorek przeżywamy Dzień Ojca– najlepsze życzenia opieki Bożej dla tych, którzy spełniają to powołanie! Również szczerze niosę życzenia dla środowych Solenizantów: Janinom i Janom, szczególnie dla naszego Wójta Pana Jana. Niech dobry Bóg darzy hojnie swoimi łaskami, błogosławieństwem, zdrowiem i potrzebnymi siłami, ale i życzliwością ludzką!
W piątek o godz. 17.00 w Turowie zapraszam na nasze miesięczne modlitwy wypominkowe wobec relikwii Św. Ojca Stanisława Papczyńskiego za poleconych śp. Zmarłych!
Parafian z Mnichowic zapraszam serdecznie na tradycyjną Mszę Św., obok krzyża, o urodzaje w dniu 28 VI 2020 r. /niedziela/ o godz. 13.30.
Dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Turowa! Następnym razem o posprzątanie kościoła proszę kolejnych mieszkańców Turowa.
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.
Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:
2/2020: Karolina Agata Wilczyńska, rzym.-kat., panna z Mnichowic i Jakub Mirosław Łoniewski, rzym.-kat., kawaler z Wrocławia(21 VI).