Ogłoszenia parafialne 24.05.2020

Wniebowstąpienie Pańskie
We wtorek z wdzięcznością i miłością skierujemy modlitwy i myśli do naszych Mam w dniu ich Święta! Niech dobry Bóg wspiera je potrzebnymi łaskami, a zmarłym Mamom niech otworzy bramy Nieba!


W sobotę o godz. 9.00 Wypominkami pomodlimy się za naszych Śp. Zmarłych.
Dziękuję za każde dobro uczynione w minionym tygodniu! Parafianom z Mnichowic za pielęgnację chodnika do kościoła, za skoszenie trawy wokół kościoła i plebanii! Panu Radnemu Ryszardowi dziękuję za wykonane dalsze prace na rzecz naszej Parafii!
Dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Turowa! Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę kolejnych mieszkańców Turowa. Wyrażam wielką wdzięczność Pani Beacie – Radnej z Turowa za uczyniony trud i organizację dyżurów sprzątania naszego kościoła!
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.