Ogłoszenia parafialne 30.12.2018

Niedziela Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

To już ostatnia niedziela starego roku. Dzisiaj na Sumie pary małżeńskie odnowią swoje śluby małżeńskie.

Jutro o godz. 17-ej Mszą Św. i Nabożeństwem podziękujemy Panu Bogu za miniony czas i poprosimy o błogosławieństwo na Rok Nowy.

We wtorek mamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Nowy Rok. Msze św. wtedy o godz.: 8.30 i 11.30 w Turowie, a w Okrzeszycach o godz. 10.00.

W najbliższy piątek pierwszy miesiąca będzie można przystąpić do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 16.30.

W sobotę, ze względu na wizyty duszpasterskie Kancelaria Parafialna nie będzie czynna.

W następną niedzielę przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego.

W nadchodzącą uroczystość Objawienia Pańskiego zbierane będą w kościołach ofiary na fundusz misyjny, wspierający polskich misjonarzy i misjonarki w ramach działalności Komisji Konferencji Episkopatu Polski ds. Misji. Pamiętajmy, że każdy czyn i każda ofiara na rzecz misji przybliża nas samych do Chrystusa i czyni nas wiarygodnymi uczniami Zbawiciela.

W tę uroczystość podejmiemy pobłogosławione kadzidło i kredę, którą znaczymy drzwi naszych mieszkań.

Następna niedziela to pierwsza styczniowa. Uczynimy zmianę tajemnic Żywego Różańca.

Trwają wizyty duszpasterskie w domach naszej Parafii. Dziękuję serdecznie za każde życzliwe przyjęcie i otrzymane wyrazy przyjaźni!

Osoby, które nie mogą przyjąć księdza z wizytą duszpasterską w wyznaczonym terminie, mogą zgłosić chęć spotkania w środę 15-ego stycznia 2019 r. /wtedy wizyty od godz. 14.30/ lub też indywidualnie proszę umówić się z księdzem.

Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Turowa. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę nadal Parafian z Turowa.

Wyrażam wdzięczność za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!

 

Dodaj komentarz