Ogłoszenia parafialne 25.12.2018

Boże Narodzenie
Składam najlepsze życzenia doświadczenia Miłości Bożej i ludzkiej dla Parafian i Gości z okazji przeżywanych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę Wszystkim radości z Bożego Narodzenia, która jest radością z Boga samego, który chce pojawić się w naszym życiu, aby przez nas promieniować na ludzi. Niech rodzące się Światło rozświetli wszystkie ciemności, niech rozbłyśnie nadzieją na kolejny rok przed nami. Niech da pewność wiary w Tego, który codziennie chce się w nas rodzić i dawać nam nowe życie. Wdzięczny jestem wszystkim, którzy dla mnie i naszej Parafii nadesłali świąteczne życzenia!

Dziękuję jeszcze za ofiary, które przy podejmowaniu opłatków złożyli mieszkańcy Mędłowa w kwocie 2902 zł!

Dzisiaj i jutro świąteczne Msze św. w Turowie o godz. 8:30 i 11:30; w Okrzeszycach o godz. 10:00.

Dzisiaj po Sumie o godz. 11:30 w kościele odbędzie się spotkanie Służby Ołtarza.

Jutro we wspomnienie św. Szczepana – tradycyjnie modlimy się i zbieramy ofiary na rzecz PWT i MWSD we Wrocławiu.

Informuję, że czwartku rozpocznę już wizyty duszpasterskie. Celem tych spotkań jest wspólna modlitwa i przekazanie błogosławieństwa Bożego na Nowy Rok.

W sobotę, ze względu na wizyty duszpasterskie Kancelaria Parafialna nie będzie czynna.

Wizyty duszpasterskie:
27.12.18. czwartek od godz.10:00 – Bratowice i Zagródki

28.12.18. piątek od godz.10:00 – Okrzeszyce i Mnichowice ul.: Lipowa numery parzyste /strona bez sklepu/, Dębowa, Jesionowa, Kasztanowa, Wierzbowa

29.12.18. sobota od godz.10:00 – Mnichowice ul. Lipowa po stronie sklepu nieparzyste od końca do nr-u 33, ul.: Leszczynowa, Topolowa, Brzozowa, Jarzębinowa

30.12. 18 niedziela od godz.14:30  – Mnichowice ul.: Cisowa, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa.

Najbliższa niedziela jest ostatnią starego roku i Świętem Świętej Rodziny. Na Sumie o godz. 11:30 zostaną przez kochające się pary odnowione przyrzeczenia małżeńskie.

Dodaj komentarz