Ogłoszenia parafialne 16.12.2018

III Niedziela Adwentu
To już przedostatnia niedziela Adwentu. Dziś na Sumie spotkamy się z młodzieżą przygotowującą się do Bierzmowania.
Dzisiaj również na parkingu przed kościołem od godz. 12.45 organizowany jest przez nasz Parafialny Zespół Caritas jarmark świąteczny. Serdeczne zapraszam wszystkich do udziału w tym wydarzeniu, gdzie czeka na nas wiele atrakcji!
Od wtorku do czwartku na godz. 17-ą zapraszam do kościoła na Roraty wszystkich, a szczególnie dzieci, które w tym roku uczestniczyły we Mszach Św. adwentowych.
W kościele w piątek pomodlimy się za naszych kochanych Zmarłych. Zapraszam na to spotkanie w dn. 21 XII 2018 r. na godz. 17.00.
W najbliższą sobotę /22 XII/ w naszej Parafii przeżywać będziemy miesięczne wspomnienie św. Rity /Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych/. W obecności Jej relikwii uczynimy Mszę św. i Nabożeństwo o godz. 18.00. Na przygotowanych kartkach proszę wypisywać intencje: prośby i podziękowania, które będziemy omadlać w kościele.
Jestem wdzięczny Wszystkim, którzy przynieśli dary świątecznie dla naszych uboższych Parafian! W najbliższym czasie zostaną one dostarczone do potrzebujących.
Dziękuję bardzo Pani Jasi za przygotowanie na plebanii przyjęcia dla księży spowiedników!
Wciąż w zakrystii można podejmować opłatki na stół wigilijny.
Dziękuję roznoszącym i przyjmującym opłatki i za złożone przy tej okazji ofiary!
Wkrótce Parafianie z Turowa podejmą się trudu strojenia kościoła na zbliżające się Święta. Zapraszam chętne osoby do włączenia się do tej pracy!
Są jeszcze do nabycia świece w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2018 /po 14 zł/.
Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Ozorzyc. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę nadal Parafian z Ozorzyc.
Wyrażam wdzięczność za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach. Dziękuję wszystkim, którzy świątecznie ozdobią kaplicę.

Dodaj komentarz