Ogłoszenia parafialne 09.12.2018

II Niedziela Adwentu
Tradycyjnie, w drugą niedzielę Adwentu, z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski jest obchodzony Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to ważne dzieło, składając ofiary do puszek w ramach zbiórki, która jest prowadzona dziś przed kościołami i kaplicami w całej Polsce. Nasza pomoc dotrze do ludzi żyjących w trudnych warunkach za wschodnią granicą naszego kraju.
Dzisiaj, w II-ą niedzielę miesiąca, na Sumie o godz. 11.30 spotkamy się z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. Dzieciom świętującym swoje rocznice będzie udzielone błogosławieństwo.
Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Uroczystości ku czci św. Mikołaja i sprawili radość dzieciom!
Spowiedź św. adwentowa w naszej Parafii odbędzie się 15 XII w piątek w godzinach: 8.00-9.00 w Turowie, 15.15-15.45 w Okrzeszycach i 16.00-17.00 w Turowie. Proszę się do tego przygotować!
W sobotę kancelaria parafialna będzie czynna w godz.: 11.00-12.00.
Dziękuję serdeczne Panu Radnemu Piotrowi za trud i ogrom pracy uczynionej wczoraj w kościele!
Dziękuję roznoszącym i przyjmującym opłatki i za złożone przy tej okazji ofiary!
Wciąż w zakrystii można podejmować opłatki na stół wigilijny.
Proszę o składanie darów świątecznych przeznaczonych dla osób uboższych z naszej Wspólnoty. Dziękuję osobom, które to już uczyniły!
Są jeszcze do nabycia świece w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2018 /po 6 i 14 zł/.
Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Ozorzyc. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę nadal Parafian z Ozorzyc.
Dziękuję za posprzątanie kaplicy w Okrzeszycach!

Dodaj komentarz