Ogłoszenia parafialne 30.09.2018

XXVI Niedziela w ciągu roku.
Za tydzień w I-ą niedzielę października na Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
W październiku Różańcem modlimy się w kościele codziennie przed Mszą Św., w niedziele o godz. 9.30 w Okrzeszycach i o godz. 11.00 w Turowie proszę by Różaniec poprowadziły Siostry Różańcowe. Zapraszam wszystkich do tej modlitwy, zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i inne, młodzież, która rozpoczyna bliższe przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania!
Dzisiaj dziękuję kilku rodzinom za podzielenie się dobrami płodów rolnych z naszym Metropolitalnym Wyższym Seminarium Duchownym. Można to jeszcze uczynić do wtorku zostawiając dary w garażu za domem katechetycznym przy plebanii.
W najbliższy piątek, pierwszy miesiąca, Msze Św. w Turowie o godz. 7.30 i 17.00. Spowiedź św. w Turowie w piątek od godz. 16.15. W piątek odwiedzę też chorych z Najświętszym Sakramentem.
Wyrażam wielką wdzięczność naszemu Parafianinowi – Panu Jackowi za bezinteresowną naprawę monitora w kościele, dzięki czemu znów możemy korzystać z wyświetlanych tekstów pieśni!
Niestety nikt z Bratowic nie przyszedł, aby posprzątać kościół. Przed następną niedzielą o przygotowanie kościoła proszę Parafian z Bogusławic.
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Dodaj komentarz