Podziękowania od Caritasu

W imieniu Parafialnego Zespołu Caritas pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nas podczas Pikniku dla Oliwki zorganizowanym w dniu 15.08.2018 w Mędłowie. To dzięki Waszej hojności i otwartym sercom udało się zebrać niebagatelną kwotę ponad 72 tys złotych. Dziękujemy także tym, którzy nie mogąc być z nami w Mędłowie dokonali wpłat dla Oliwki na nasze konto.
Ponadto dziękujemy współorganizatorom Panu Wójtowi Janowi Żukowskiemu i Pani Sołtys Mędłowa Karolinie Zielińskiej, wszystkim sponsorom, darczyńcom. Ale szczególne podziękowania należą się osobom, które jako pierwsze zareagowały na naszą prośbę o pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. Dziękuję Pani Dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Żórawinie Pani Bożenie Komorowskiej, Pani Krysi za mnóstwo pomysłów i mistrzowską ich realizację, Eli, Marzenie, Agnieszce, Joasi, Monice i wielu wielu innym osobom. Bez Was Kochani trudno byłoby sprostać temu zadaniu, ale razem nam się udało.
Dziękuję Sołtysom Śleszowa, Ozorzyc, Sulimowa, Suchego Dworu, Rzeplina, Bratowic, Groblic, Mnichowic, Straży Pożarnej z Węgier, Rzeplina, Żórawiny.
Wszystkim, którzy nam pomagali, przynosili rzeczy na loterię i licytację, a imion ich nie wymieniliśmy. Kochani było Was tak dużo, że nawet trudno nam to było spamiętać.
Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli jeszcze niejednokrotnie współpracować i dokonywać tak wielkich rzeczy.

Serdeczne Bóg zapłać Wam wszystkim!
Ks. Henryk Rój z Parafialnym Zespołem Caritas w Turowie

Dodaj komentarz