Ogłoszenia parafialne 19.08.2018

XX Niedziela w ciągu roku
W środę w Mędłowie odbył się piknik wspierający planowaną operację naszej małej chorej Parafianki Oliwki. Zebrana imponująca kwota dobrowolnych datków zostanie przekazana na rzecz operacji Oliwki. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie tego wydarzenia, zwłaszcza zaangażowanym osobom z parafialnej Caritas i zespołu muzycznego oraz Pani Sołtys z Mędłowa, a także Pani Dyrektor GOK w Żórawinie i Panu Wójtowi Żórawiny!
W środę o godz. 18-ej rozpocznie się Msza Św. i Nabożeństwo ku czci Św. Rity w 22-im dniu sierpnia. Na przygotowanych kartkach wypiszmy intencje naszych modlitw. Ofiarami pozostawionymi podczas podejmowania róż możemy wspomóc jeszcze chorą Oliwkę. Dziękuję osobom, które przygotowują róże na to Nabożeństwo!
W następną niedzielę świętujemy Uroczystość NMP Częstochowskiej.
Zbliża się dzień naszego parafialnego Odpustu, który przeżyjemy w niedzielę 9-ego września o godz. 13.00 /wtedy też poświęcimy wieńce dożynkowe, ziarno siewne i nasiona/. Uroczystości przewodniczyć będzie Ks. Kanonik Janusz Nowicki, Dziekan i Proboszcz Parafii p.w. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Jelczu-Laskowicach.
Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Zagródek! Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę kolejnych mieszkańców Zagródek.
Dziękuję za uczynione prace w kaplicy w Okrzeszycach. Dziękuję osobom, które trudziły się przy przygotowaniu Uroczystości Odpustowej w Okrzeszycach! Dziękuję za złożone ofiary z tej okazji Parafianom z Zagródek, Bratowic i Okrzeszyc.

Dodaj komentarz