Ogłoszenia parafialne 12.08.2018

XIX Niedziela w ciągu roku.
Zgodnie z zarządzeniem Księdza Arcybiskupa dzisiaj zbieramy środki pieniężne na rzecz PWT i Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
Jutro o godz. 17.00, pomodlimy się na Mszy Św. i Nabożeństwie Fatimskim.
W środę przeżyjemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Jest to jednocześnie odpust w kaplicy w Okrzeszycach. Świątecznej Mszy św. o godz. 13.00 /nie będzie tam Mszy św. o godz. 10.00!/ przewodniczyć będzie i homilię wygłosi Ks. Kanonik Tomasz Zając – proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Świdnicy. Wszystkich naszych Parafian zapraszam do udziału w tej Uroczystości! Na zakończenie wszystkich Mszy św. w tę Uroczystość dokonam błogosławieństwa ziół i kwiatów.
Także w środę zbierać będziemy ofiary, które przeznaczone będą na odbudowę kościołów w naszej Archidiecezji.
Przypominam, że 15-ego sierpnia organizujemy w Mędłowie piknik wspierający planowaną operację naszej małej chorej Parafianki Oliwki. W tym dniu po Mszach Św. na parkingu przed kościołem i kaplicą będą rozprowadzane smaczne ciasta w ramach akcji pomocy Oliwce. Zebrane dobrowolne datki zostaną przekazane na rzecz operacji Oliwki. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego wydarzenia! We wtorek o godz. 19.00 na terenach rekreacyjnych przy ul. Akacjowej w Mędłowie odbędą się prace przygotowawcze do pikniku. Bardzo prosimy mężczyzn o pomoc w realizacji tych prac.
Zapraszamy na Pierwszą Archidiecezjalną Pielgrzymkę Członków Żywego Różańca, a także odprawiających Nowennę Pompejańską i Nieustający Różaniec do Henrykowa. Spotkanie rozpocznie się 18 sierpnia br. o 11.00 Mszą św., której w kościele OO. Cystersów pw. Wniebowzięcia NMP będzie przewodniczył bp Andrzej Siemieniewski.
Za kwiaty do kościoła dziękuję wczorajszym nowożeńcom! Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę kolejnych mieszkańców Zagródek.
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!

Dodaj komentarz