Ogłoszenia parafialne 05.08.2018

XVIII Niedziela w ciągu roku
Jak co miesiąc Ojciec Święty poleca modlitwom wiernych na całym świecie intencję:
Intencja powszechna: Aby wielkie wybory ekonomiczne i polityczne chroniły rodziny jako skarb ludzkości.
Przeżywamy pierwszą niedzielę sierpnia. Duchowo towarzyszymy pielgrzymom zmierzającym na Jasną Górę.
Pamiętajmy, że za tydzień, w II-ą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 11.30 opiece Bożej i błogosławieństwu polecimy dzieci, które w tym miesiącu przeżywają rocznicę Chrztu św., urodzin. Możemy wtedy wesprzeć potrzeby gospodarcze naszej Parafii.
Zgodnie z zarządzeniem Księdza Arcybiskupa, w drugą niedzielę sierpnia, zbierzemy środki pieniężne na rzecz PWT i Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
W tym tygodniu od wtorku do czwartku nie będzie Mszy św. w naszej Parafii. W pilnych sprawach proszę kontaktować się z Panią Kościelną.
Przypominam, że 15-ego sierpnia planujemy zorganizować w Mędłowie piknik wspierający planowaną operację naszej małej chorej Parafianki Oliwki. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego wydarzenia!
Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Zagródek. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę kolejnych mieszkańców Zagródek. Kwiaty do kościoła podarują sobotni nowożeńcy.
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!
W ubiegłym tygodniu pogrzebami pożegnaliśmy: śp. Marię Żmudę i śp. Oresto Stecyka. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Dodaj komentarz