Karolina Zielińska – sołtys wsi Mędłów

Szanowni Państwo,
Ogromne słowo – DZIĘKUJĘ.
Jednak … największe gratulacje należą się dziś właśnie Wam – Mieszkańcom Mędłowa – za spełnienie ważnego obowiązku i wypełnienie przywileju, jakim jest współdecydowanie o losach miejscowości, w której mieszkacie, pracujecie, wychowujecie dzieci, odpoczywacie czy też uprawiacie ogródki.
Przyjechaliście. Wiem, że dla wielu z Was nie było to tak do końca proste i wymagało dobrej organizacji i sporych chęci. Dziękuję.

Bez Waszych głosów nie stanie się nic. To wy możecie uczęszczać na zebrania wiejskie lub nie, to wy możecie współdecydować o budżecie sołeckim, to Wy Państwo macie możliwość opisywania rzeczywistości i mówienia głośno o tym co Was otacza, co Wam przeszkadza, z czego chcecie być dumni i co Was cieszy.

Kto nie słyszał na dzisiejszym zebraniu, to ja powtórzę jeszcze raz słowa Pani Komisarz z UG Żórawina. W Żórawinie – miejscowości liczącej 2000 mieszkańców na zebraniu stawiły się 23 osoby. W Mędłowie, który jest nieporównywalnie mniejszy – było NAS 79 osób! BRAWO!

Ja mogę jedynie skromnie wyrazić ogromną wdzięczność za powierzone zaufanie i wszystkie głosy oddane na moją kandydaturę. Jeszcze raz podkreślam, że liczę na Państwa dalszą aktywność, współpracę i zaangażowanie w sprawy NASZEGO MĘDŁOWA.

Serdecznie pozdrawiam.
Karolina Zielińska

Dodaj komentarz