Ogłoszenia parafialne 29.07.2018

XVII Niedziela w ciągu roku
Od środy rozpoczynamy sierpień. Pamiętajmy o podjęciu postanowień abstynenckich w tym miesiącu.
W czwartek, pod hasłem „Veni!”, wyrusza XXXVIII Piesza Pielgrzymka Wrocławska do Częstochowy, a na Jasnej Górze pokłoni się Matce Bożej 10 sierpnia. Duchowo łączymy się z pątnikami.
W czwartek, 2 sierpnia, możemy zyskać Odpust Porcjunkuli – każdy, kto w tym dniu nawiedzi swój kościół parafialny, spełniając zwykłe warunki, zyskuje odpust zupełny. Msza św. w Turowie będzie o godz. 9.00.
W najbliższy piątek, pierwszy miesiąca, Msze Św. w Turowie o godz. 7.30 i 17.00. Spowiedź św. w Turowie w piątek od godz. 16.45. W piątek odwiedzę też chorych z Najświętszym Sakramentem.
Za tydzień w I-ą niedzielę sierpnia na Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła i ofiarę 100 zł Parafianom z Mnichowic. Przed następną niedzielą o przygotowanie kościoła proszę Parafian z Zagródek.
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!
Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:
5/2018: Anna Magdalena Górka, panna z Wilczkowa i Krystian Damian Kostek, kawaler z Wilczkowa(29 VII)
W środę pogrzebem pożegnaliśmy śp. Antoniego Witkę. W najbliższą środę w kaplicy na cmentarzu o godz. 15.00 sprawować będziemy pogrzeb śp. Marii Żmudy z Zagródek. W piątek o godz. 12.30 na cmentarzu przy ul. Smętnej we Wrocławiu uczynimy pogrzeb śp. Oresto Stecyka z Mędłowa. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

 

Dodaj komentarz