Ogłoszenia parafialne 22.07.2018

XVI Niedziela w ciągu roku
Dzisiaj po raz kolejny w naszej Parafii przeżywać będziemy miesięczne wspomnienie św. Rity /Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych/. W obecności Jej relikwii uczynimy Mszę św. i Nabożeństwo o godz. 18.00.
Dzisiaj, z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, po Mszach św. błogosławię kierowców i święcę ich pojazdy; W Turowie najpierw od strony ul. Lipowej, potem na ul. Parafialnej. Tak samo na parkingu w Okrzeszycach. Chciejmy podziękować Panu Bogu za szczęśliwe podróże i prosić o opiekę w przyszłości. Ofiarami możemy wesprzeć zakup pojazdów dla misjonarzy.
W najbliższym tygodniu w kościele turowskim nie będzie Mszy św. od poniedziałku do piątku. W pilnych sprawach proszę się kontaktować z Panią Kościelną.
Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła jednej sobotniej parze nowożeńców: Ewie i Fabianowi. Za kwiaty do kościoła dziękuję wszystkim Nowożeńcom: Ewie i Fabianowi oraz Karolinie i Michałowi. Przed następną niedzielą o przygotowanie kościoła proszę Parafian z Mnichowic.
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!
15-ego sierpnia planujemy zorganizować w Turowie piknik wspierający planowaną operację chorej Oliwki. Osoby chętne do pomocy przy organizacji tego wydarzenia zapraszamy na spotkanie 1-ego sierpnia o godz. 18.00 w domu katechetycznym przy plebanii w Turowie.
W piątek odbył się pogrzeb śp. Zygmunta Szefera. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie…

 

Dodaj komentarz