Ogłoszenia parafialne 15.07.2018

XV Niedziela w ciągu roku
Pozdrawiam serdecznie licznych Solenizantów najbliższych dni, życzę opieki Bożej, Matki Najświętszej i Świętych Patronów oraz dobrego zdrowia!
Dziękuję pięknie tym wszystkim, którzy przychodzą do mnie z życzeniami imieninowymi! Dziękuję za modlitwy i za Msze św. w mojej intencji!
W piątek o godz. 17.00 w kościele sprawować będziemy Nabożeństwo i Mszę św. za poleconych w Wypominkach Zmarłych.
O godz. 18-ej w następną niedzielę rozpocznie się Msza Św. i nabożeństwo ku czci Św. Rity w 22-im dniu lipca. Na przygotowanych kartkach wypiszmy intencje naszych modlitw. Przy podejmowaniu róż przed nabożeństwem ofiarami możemy wspomóc zagraniczny wyjazd i konieczną operację ratującą życie naszej małej Parafianki Oliwki.
Za tydzień, z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, rozpoczniemy XIX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa /22 – 29 lipca 2018 r./ pod hasłem: Z mocą Ducha Świętego niesiemy Chrystusa. Nieodłączną częścią jego obchodów jest Akcja św. Krzysztof – 1 gr za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy. Dzięki tej Akcji MIVA Polska udziela niezbędnej pomocy w zakupie pojazdów na misje. Błogosławieństwa kierowców i poświęcenia ich pojazdów dokonamy w niedzielę 22 VII po każdej Mszy Św. Chciejmy podziękować Panu Bogu za szczęśliwe podróże i prosić o opiekę Opatrzności Bożej w przyszłości.
Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z ul. Jarzębinowej z Mnichowic!. Przed następną niedzielą o przygotowanie kościoła proszę nadal Parafian z Mnichowic.
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!

 

Dodaj komentarz