Ogłoszenia parafialne 01.07.2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
01 07 2018 XIII Niedziela w ciągu roku
Lipcowe Intencje Apostolstwa Modlitwy – Intencja ewangelizacyjna: Aby kapłani, którzy w trudzie i samotności żyją swoją pracą duszpasterską, czuli się wspomagani i pokrzepiani przez przyjaźń z Panem i braćmi.
Przeżywamy XIII Niedzielę w ciągu roku, a pierwszą miesiąca. Dlatego dzisiaj Msze Św. łączymy z Adoracją Najświętszego Sakramentu i zmianą Tajemnic Żywego Różańca.
Przed nami pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w Turowie będzie w piątek od godz. 16.30. W piątek przed południem odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem.
Pamiętajmy, że za tydzień, w II-ą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 11.30 opiece Bożej i błogosławieństwu polecimy dzieci, które w tym miesiącu przeżywają rocznicę Chrztu św., urodzin, a ofiarami wspieramy sprawy gospodarcze naszej Parafii
Bardzo dziękuję za posprzątanie i ukwiecenie naszego kościoła Parafianom z Mnichowic. Przed następną niedzielą o przygotowanie kościoła proszę kolejnych mieszkańców Mnichowic.
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!
Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:
4/2018: Ewa Agnieszka Kuriata i Fabian Andrzej Grendysz (15 VII).
Zachęcam do podejmowania lipcowo-sierpniowego wydania Nowego Życia. Numer wakacyjny miesięcznika Nowe Życie poświęcony jest tematowi Pisma Świętego.
W piątek pogrzebem pożegnaliśmy śp. Łukasza Witkę. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

 

Dodaj komentarz