Ogłoszenia parafialne 24.06.2018

Narodzenie Św. Jana Chrzciciela
Dzisiaj niesiemy serdeczne życzenia dla Solenizantów: Janinom i Janom, szczególnie dla naszego Wójta Pana Jana Żukowskiego, któremu i przy tej okazji wyrażam wielką wdzięczność za nieustającą troskę i obfitą życzliwość dla mnie osobiście we wspieraniu posługi proboszczowskiej i dla całej naszej Parafii! Niech dobry Bóg darzy wszystkich Solenizantów hojnie swoimi łaskami, błogosławieństwem, zdrowiem i potrzebnymi siłami, ale i życzliwością ludzką!
W piątek przeżyjemy w Uroczystość św. Piotra i Pawła. Pamiętajmy życzliwie o wielu Solenizantach tego dnia! Modlitwą wspieramy Stolicę i Nuncjaturę Apostolską w Polsce.
W sobotę o godz. 9.00 sprawować będziemy miesięczne modlitwy wypominkowe za naszych Śp. Zmarłych.
Za tydzień w I-ą niedzielę lipca na Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
Rozpoczynającym wakacje życzę szczęśliwego, słonecznego i bezpiecznego odpoczynku! Pamiętajmy zawsze o obecności na niedzielnej i świątecznej Mszy Św. oraz o odpowiednim stroju wchodząc do kościoła!
Bardzo dziękuję za posprzątanie i ukwiecenie naszego kościoła Parafianom z Mnichowic. Przed następną niedzielą o przygotowanie kościoła proszę kolejnych mieszkańców Mnichowic.
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!
Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:
4/2018: Ewa Agnieszka Kuriata i Fabian Andrzej Grendysz (15 VII).
Zachęcam do podejmowania czerwcowego wydania Dobrych Nowin! Przeczytajmy rozmowę: Walka na śmierć i życie /O nawróceniu, duchowej walce i życiu z Panem Bogiem…/.

 

Dodaj komentarz