Ogłoszenia parafialne 06.05.2018

 •  VI Niedziela Wielkanocna
  INTENCJE APOSTOLSTWA MODLITWY na maj 2018 r.: Intencja ewangelizacyjna: Aby wierni świeccy wypełniali swoją specyficzną misję, wykorzystując swoje twórcze zdolności, by odpowiadać na wyzwania dzisiejszego świata.
  Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 11.30 w naszej Parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii Św. Dzieci komunijne do piątku codziennie o godz. 17.00 w kościele spotykać się będą na Mszy Św. w swoim Białym Tygodniu.

 

 • W tę pierwszą niedzielę maja na Mszach św. o godz. 8.30 i 10.00 pomodlimy się przed Najświętszym Sakramentem i dokonamy zmiany Tajemnic Żywego Różańca.
  W maju codziennie uczestniczymy w Nabożeństwach Majowych w związku ze sprawowanymi Mszami św.: w soboty o godz. 9-ej, od poniedziałku do piątku o godz. 17-ej, a w niedziele i święta po sumie o godz. 11.30. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału.
  W sobotę o godz. 10.30 rozpocznie się próba, a potem Spowiedź św. dzieci przed Rocznicą I-ej Komunii św.
  W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 świętować będziemy Rocznicę I Komunii Św. z Procesją Fatimską, a o godz. 14.00 w Bratowicach odprawię Mszę św. o urodzaje, potem: 19 V o godz. 16.00 w Mędłowie, 20 V o godz. 13.30 w Zagródkach, w Okrzeszycach 21 V o godz. 18.00, w Wojkowicach 27 V o godz. 13.30, w Ozorzycach 02 VI o godz. 13.00, w Turowie 11 VI o godz. 17.00 i w Bogusławicach 16 VI o godz. 13.00.
  Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za piękne przygotowanie naszego kościoła oraz za uporządkowanie terenu wokół kościoła i plebanii, za skoszenie trawy, przystrzyżenie żywopłotu! Zespołowi muzycznemu dziękuję za przygotowanie modlitwy pieśniami i psalmu z dziećmi! Dziękuję bardzo Rodzicom dzieci /zwłaszcza Paniom Ani i Małgorzacie/, którzy podejmowali i wypełnili różne zadania związane z dzisiejszą Uroczystością! W imieniu całej Parafii wyrażam wdzięczność za dar komunijny!
  Dziękuję bardzo Pani Kościelnej Beacie za wykonane prace i stały dyżur w kościele!
  Barbarze Huk dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.
  Przed następną niedzielą proszę o posprzątanie kościoła rodziców i dzieci przeżywających Rocznicę I Komunii Św.
  Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:
  1/2018: Karolina Wawrzynów, panna z Mnichowic i Michał Kret, kawaler z Wrocławia(6 V).
  2/2018: Katarzyna Pasikowska, panna z Wojkowic i Mariusz Koszela, kawaler z Wojkowic(13 V).
  Zapraszam do podejmowania ostatniego wydania Dobrych Nowin!

Dodaj komentarz