Ogłoszenia parafialne 22.04.2018

IV Niedziela Wielkanocna
Dzisiaj po raz kolejny w naszej Parafii przeżywać będziemy miesięczne wspomnienie św. Rity /Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych/. W obecności Jej relikwii uczynimy Mszę św. i Nabożeństwo o godz. 18.00.
W minionym tygodniu wciąż trwały prace na nowym cmentarzu: w murach kaplicy uzupełniono tynki i pomalowano całą kaplicę z zewnątrz. Nałożono tynki na cokole krzyża cmentarnego i pomalowano je. Dziękuję wykonawcom za solidnie wykonane prace!
Przypominam, że od maja sprawować będziemy Msze św. o błogosławieństwo Boże i urodzaje w poszczególnych miejscowościach. Ustaliliśmy już terminy: w Okrzeszycach 21 V 2018 r. o godz. 18.00, w Ozorzycach 02 VI o godz. 13.00, w Turowie 11 VI o godz. 17.00 i w Bogusławicach 16 VI o godz. 13.00.
Wciąż serdecznie zapraszam do udziału w Pielgrzymce do Hiszpanii i Portugalii, m.in. do Ars, Lourdes, Fatimy, Santiago de Compostela, Saragossy i Avignon od 22-ego VII do 3 VIII 2018 r.. Chętni niech zgłaszają się do Biura Podróży Panorama lub do naszej kancelarii parafialnej.
Jutro o godz. 17.30 w kościele mają spotkanie dzieci przygotowujące się do Roczncy I Komunią Św., a we wtorek o 17.30 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Św.
W piątek o godz. 17-ej w kościele Wypominkami i Mszą Św. pomodlimy się za naszych ś.p. Zmarłych.
Serdecznie dziękuję za przygotowanie naszego kościoła i ofiarę 100 zł: Beacie Wieczorkiewicz, Gabrieli Kędrze i Elżbiecie Targoni z Mnichowic. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę kolejnych mieszkańców z Mnichowic.
Stasi Dzięgielowskiej dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.
Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:
1/2018: Karolina Wawrzynów, panna z Mnichowic i Michał Kret, kawaler z Wrocławia(6 V).

Dodaj komentarz