Ogłoszenia parafialne 08.04.2018

II Niedziela Wielkanocna
Przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną. W tę Niedzielę Miłosierdzia – czynimy zbiórkę pieniężną na rzecz leczenia osób starszych i dzieci.
Za tydzień świętować będziemy Niedzielę Biblijną pod hasłem: „Weźmijcie Pismo Święte”.
Przypominam, że od maja w poszczególnych miejscowościach sprawować będziemy Msze św. o błogosławieństwo Boże i urodzaje. Jeśli któraś ze wspólnot naszej Parafii ma już ustalony termin, to proszę mi to zgłosić.
Dziękuję bardzo życzliwym Parafianom za dokonanie pierwszych wpłat na konto Parafii na spłatę kosztów remontu plebanii! Dzisiaj Radnych parafialnych proszę o dyżur w zakrystii w celu zebrania ofiar na ten cel.
Serdecznie dziękuję mieszkańcom Osiedla Lawendowego z Wojkowic, tzn. tylko jednej osobie!, za posprzątanie naszego kościoła. Za tydzień o tę posługę proszę już Parafian z Mnichowic.
Dziękuję za posprzątanie kaplicy w Okrzeszycach.

Dodaj komentarz