Ogłoszenia parafialne 11.03.2018

IV Niedziela Wielkiego Postu
Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu, niedzielę Laetare.
Zgodnie z zarządzeniem Kurii Metropolitalnej organizujemy dzisiaj przykościelną zbiórkę do puszek na rzecz wsparcia odbudowy organów w bazylice św. Elżbiety we Wrocławiu.
Od najbliższego czwartku do soboty przeżyjemy Wielkopostne Rekolekcje Parafialne. Poprowadzi je Ksiądz Dr Piotr Janusz – Proboszcz Parafii pw. Św. Ojca Pio z Pietrelciny we Wrocławiu. Zachęcam wszystkich do udziału w naszych spotkaniach, byśmy w tym czasie nawrócenia i łaski zbliżyli się do Boga i do siebie nawzajem! Za trud rekolekcyjny wdzięczność księdzu Piotrowi wyrazimy modlitwą i ofiarami składanymi na tacę podczas Mszy Św. rekolekcyjnych.
Dzisiaj na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszam dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Św.
W sobotę, ze względu na przeżywane rekolekcje, kancelaria parafialna nie będzie czynna. Ważne sprawy proszę załatwiać w tym tygodniu po Mszach św.
Proszę podejmować do naszych domów paschaliki rozprowadzane w ramach Wielkanocnego Dzieła Pomocy Caritas 2018 /14 i 6 zł/.
Z serca dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 100 zł Rodzinom z Wojkowic: Teresie Wróbel-Płatek, Danucie i Zbigniewowi Wróblom i Marcie Karwackiej. Za tydzień proszę o to kolejnych mieszkańców Wojkowic.
Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Dodaj komentarz