Ogłoszenia parafialne 18.02.2018

I Niedziela Wielkiego Postu
W wiekim Poście zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: Drodze Krzyżowej: w Turowie w piątki o godz. 17-ej i Gorzkich Żali w Turowie w niedziele po sumie, w Okrzeszycach po Mszy Św. o godz.10.00/.
W czwartek w naszej Parafii przeżywać będziemy miesięczne wspomnienie św. Rity /Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych/. W obecności Jej relikwii uczynimy Mszę św. i Nabożeństwo o godz. 18.00.
W piątek o godz. 17-ej w kościele Drogą Krzyżową z Wypominkami i Mszą Św. pomodlimy się za naszych ś.p. Zmarłych.
W sobotę, ze względu na rejonowe spotkanie księży, kancelaria parafialna będzie czynna w godz. 12.45-13.45.
Za tydzień, w II Niedzielę Wielkiego Postu, jak co roku razem z całym Kościołem Polskim chcemy pamiętać o polskich misjonarzach pracujących w wielu krajach całego świata. Razem z modlitwą zbierzemy jałmużnę na rzecz Dzieła Pomocy „Ad gentes”.
Proszę podejmować do naszych domów paschaliki rozprowadzane w ramach Wielkanocnego Dzieła Pomocy Caritas 2018 /duże po 14 zł i małe po 6 zł/. Można już do kościoła przynosić dary dla ubogich z naszej Parafii i zostawiać przy bocznym ołtarzu. Przed Wielkanocą dobra te przekażą potrzebującym osoby z parafialnej grupy Caritas.
Z serca dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 150 zł Parafianom z Wojkowic: Agnieszce Walczak, Annie Jaszczuk i Katarzynie Kubickiej. Za tydzień proszę o to nadal rodziny z Wojkowic.
Zdzisławie Żmudzie dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Dodaj komentarz