Ogłoszenia parafialne 31.12.2017

Niedziela Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
To już ostatnia niedziela starego roku.
Jutro mamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Nowy Rok. Msze św. wtedy o godz.: 8.30 i 11.30 w Turowie, a w Okrzeszycach o godz. 10.00. Jutro podziękujemy Panu Bogu za miniony czas i poprosimy o błogosławieństwo na Rok Nowy.
W najbliższy piątek pierwszy miesiąca będzie można przystąpić do Sakramentu Pokuty i Pojednania od godz. 16.30.
W sobotę przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. odprawiane będą według porządku niedzielnego /8.30 i 11.30 w Turowie, 10.00 w Okrzeszycach/.
W nadchodzącą uroczystość Objawienia Pańskiego zbierane będą w kościołach ofiary na fundusz misyjny, wspierający polskich misjonarzy i misjonarki w ramach działalności Komisji Konferencji Episkopatu Polski ds. Misji. Pamiętajmy, że każdy czyn i każda ofiara na rzecz misji przybliża nas samych do Chrystusa i czyni nas wiarygodnymi uczniami Zbawiciela.
W tę uroczystość podejmiemy pobłogosławione kadzidło i kredę, którą znaczymy drzwi naszych mieszkań. Podczas Sumy o godz. 11.30 i po niej zapraszam do wspólnego kolędowania w kościele z grupami śpiewającymi w naszej Parafii! Na Sumie spotkamy się też z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
Następna niedziela to pierwsza styczniowa. Uczynimy zmianę tajemnic Żywego Różańca.
Trwają wizyty duszpasterskie w domach naszej Parafii. Dziękuję serdecznie za każde życzliwe przyjęcie i otrzymane wyrazy przyjaźni!
Osoby, które nie mogą przyjąć księdza z wizytą duszpasterską w wyznaczonym terminie, mogą zgłosić chęć spotkania w ponidziałek 15-ego stycznia 2018 r. /wtedy wizyty od godz. 14.30/ lub też indywidualnie proszę umówić się z księdzem.
Zapaszam do podejmowana styczniowego wydania Nowego Życia!
Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Mędłowa. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę nadal Parafian z Mędłowa.
Wyrażam wdzięczność za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!

Dodaj komentarz