Ogłoszenia parafialne 24.12.2017

IV Niedziela Adwentu
To już ostatnia niedziela Adwentu. Wciąż w zakrystii można podejmować opłatki na stół wigilijny.
Dzisiaj jeszcze będzie można podjąć w kościele płomień ognia zapalony przy żłóbku w Betlejem. Światło to niech zagości w naszych domach!
Dzisiaj Pasterki sprawować będziemy w Okrzeszycach o godz. 22.00 i w Turowie o godz. 24.00. W poniedziałek /Boże Narodzenie/ świąteczne Msze św. w Turowie o godz. 8.30 i 11.30; w Okrzeszycach o godz. 10.00.
Z radością informuję, że w Święto Objawienia Pańskiego /6 I/ po Sumie o godz. 11.30 dzieci naszej Parafii przedstawią koncert kolęd. Spotkamy się też wtedy z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.
Jestem wdzięczny Wszystkim, którzy przynieśli dary świątecznie dla naszych uboższych Parafian! Dziękuję osobom z Grupy Caritas za przekazanie tych darów do potrzebujących!
Dziękuję roznoszącym i przyjmującym opłatki i za złożone przy tej okazji ofiary: z Bogusławic – 345 zł, z Turowa: 1910 zł!
Informuję, że od środy, rozpocznę już wizyty duszpasterskie. Celem tych spotkań jest wspólna modlitwa i przekazanie błogosławieństwa Bożego na Nowy Rok. Jutro po Sumie na spotkanie w kościele zapraszam Służbę Ołtarza.
Parafianom z Ozorzyc dziękuję za piękne udekorowanie naszego kościoła na rozpoczynające się Święta!
Serdecznie dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Mędłowa. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę nadal Parafian z Mędłowa.
Wyrażam wdzięczność za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach. Dziękuję wszystkim, którzy świątecznie ozdobili kaplicę.
Poprośmy jeszcze o Miłosierdzie Boże i zbawienie dla zmarłej w Rodzinie z Turowa śp. Ewy Lechowicz. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

Dodaj komentarz