Ogłoszenia parafialne 30.07.2017

XVII Niedziela w ciągu roku
Od wtorku już sierpień. Pamiętajmy o podjęciu postanowień abstynenckich w tym miesiącu.
W środę, pod hasłem „Idźcie i głoście!”, wyrusza XXXVII Piesza Pielgrzymka Wrocławska do Częstochowy, a na Jasnej Górze pokłoni się Matce Bożej 10 sierpnia. Duchowo łączymy się z pątnikami.
W środę, 2 sierpnia, możemy zyskać Odpust Porcjunkuli – każdy, kto w tym dniu nawiedzi swój kościół parafialny, spełniając zwykłe warunki (pobożne nawiedzenie kościoła, odmówienie w nim Modlitwy Pańskiej i Wyznania wiary oraz jest w stanie łaski uświęcającej (sakramentalna spowiedź) i przyjmie Komunię św. wraz z modlitwą w intencjach papieża – nie za papieża, ale w intencjach, w których on się modli; ponadto wykluczone jest przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu), zyskuje odpust zupełny.
W najbliższy piątek, pierwszy miesiąca, Msze Św. w Turowie o godz. 7.30 i 17.00. Spowiedź św. w Turowie w piątek od godz. 16.30. W piątek odwiedzę też chorych w domach z Najświętszym Sakramentem.
Za tydzień w I-ą niedzielę sierpnia na Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Ozorzyc. Przed następną niedzielą o przygotowanie kościoła proszę nadal Parafian z Ozorzyc.
Stanisławie Dzięgielowskiej dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!
Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:
12/2017: Krystyna Danuta Jędrysiak, panna, zam w Okrzeszycach i Krzysztof Piotr Ziembiński, kawaler, zam we Wrocławiu.(30 VII)

Dodaj komentarz