Ogłoszenia parafialne 16.07.2017

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
16 07 2017 XV Niedziela w ciągu roku
Pozdrawiam serdecznie Solenizantów najbliższych dni, życzę opieki Bożej, Matki Najświętszej i Świętych Patronów oraz dobrego zdrowia!
Dziękuję pięknie tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu przychodzili do mnie z życzeniami imieninowymi! Dziękuję za modlitwy i za Msze św. w mojej intencji!
W piątek o godz. 17.00 w kościele sprawować będziemy Nabożeństwo i Mszę św. za poleconych w Wypominkach Zmarłych.
O godz. 18-ej w sobotę rozpocznie się Msza Św. i nabożeństwo ku czci Św. Rity w 22-im dniu lipca. Na przygotowanych kartkach wypiszmy intencje naszych modlitw.
Za tydzień, z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, rozpoczniemy XVIII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa /23 – 30 lipca 2017 r./ pod hasłem: Niesiemy Dobrą Nowinę. Nieodłączną częścią jego obchodów jest Akcja św. Krzysztof – 1 gr za 1 km bezpiecznej jazdy na środki transportu dla polskich misjonarzy. Dzięki tej Akcji MIVA Polska udziela niezbędnej pomocy w zakupie pojazdów na misje. Błogosławieństwa kierowców i poświęcenia ich pojazdów dokonamy w niedzielę 23 VII po każdej Mszy Św. Chciejmy podziękować Panu Bogu za szczęśliwe podróże i prosić o opiekę Opatrzności Bożej w przyszłości.
Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Ozorzyc. Za kwiaty dziękuję wczorajszym nowożeńcom. Przed następną niedzielą o przygotowanie kościoła proszę nadal Parafian z Ozorzyc.
Edycie Żmudzie dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!
Panu Dyrektorowi GZGK w Żórwinie Bartłomiejowi Dytwińskiemu serdecznie dziękuję za pomoc w skoszeniu trawy na nowym cmentarzu!
Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:
10/2017: Aneta Elżbieta Maios-Majewska, panna, zam w Wojkowicach i Marcin Piotr Szymczak, kawaler, zam w Wojkowicach(16 VII)
11/2017: Karen Sypień, panna, zam w Nysie i Jakub Michał Bartoszewicz, kawaler, zam w Mędłowie.(23 VII)
We wtorek w Żórawinie pogrzebem pożegnaliśmy śp. Józefa Maios-Majewskiego z Wojkowic. Wczoraj swój pogrzeb miał śp. Stanisław Dąbek. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Dodaj komentarz