Ogłoszenia parafialne 09.07.2017

XIII Niedziela w ciągu roku

Lipcowe Intencje Apostolstwa Modlitwy – Intencja ewangelizacyjna: Aby nasi bracia, którzy oddalili się od wiary, mogli również za sprawą naszej modlitwy i ewangelicznego świadectwa, odkryć na nowo bliskość miłosiernego Pana i piękno życia chrześcijańskiego.

Przeżywamy XIII Niedzielę w ciągu roku, a pierwszą miesiąca. Dlatego dzisiaj Msze Św. łączymy z Adoracją Najświętszego Sakramentu i zmianą Tajemnic Żywego Różańca.

Przed nami pierwsze: czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź święta w Turowie będzie w piątek od godz. 16.30. W piątek przed południem odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem.

Pamiętajmy, że za tydzień, w II-ą niedzielę miesiąca podczas Mszy św. o godz. 11.30 opiece Bożej i błogosławieństwu polecimy dzieci, które w tym miesiącu przeżywają rocznicę Chrztu św., urodzin.

Bardzo dziękuję za przygotowanie kościoła Parafianom z Ozorzyc. Za kwiaty dziękuję wczorajszym nowożeńcom. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę nadal Parafian z Ozorzyc. Kwiatami udekorują kościół sobotni nowożeńcy.

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!

Zachęcam do podejmowania lipcowo-sierpniowego wydania Nowego Życia. Numer wakacyjny tego miesięcznika poświęcony jest odnowie duchowej, o drodze do Boga jaką jest zbliżająca się Pielgrzymka Wrocławska. Ks. Prof. Mariusz Rosik prowadzi nas do Sadzawki Siloe w Jerozolimie. „Idźcie i odpocznijcie nieco” – o właściwym przeżyciu czasu wakacji.

Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:

9/2017: Mateusz Krystian Besz, kawaler, zam. w Wojkowicach i Natalia Katarzyna Składnikiewicz, panna, zam. w Wojkowicach.(2 VII)

10/2017: Aneta Elżbieta Maios-Majewska, panna, zam w Wojkowicach i Marcin Piotr Szymczak, kawaler, zam w Wojkowicach(16 VII)

Dodaj komentarz