Ogłoszenia partafialne 25.06.2017

XII Niedziela w ciągu

Dzisiaj niesiemy serdeczne życzenia dla Solenizantów: Janinom i Janom, szczególnie dla naszego Wójta Pana Jana Żukowskiego, któremu i przy tej okazji wyrażam wielką wdzięczność za nieustającą troskę i obfitą życzliwość dla mnie osobiście we wspieraniu posługi proboszczowskiej i dla całej naszej Parafii! Niech dobry Bóg darzy Pana Jana hojnie swoimi łaskami, błogosławieństwem, zdrowiem i potrzebnymi siłami, ale i życzliwością ludzką!

Dziękuję bardzo wszystkim, którzy przyczynili się do owocnego przeżycia Oktawy Uroczystości Bożego Ciała: Panu Bogu za udzielone nam błogosławieństwo; szczególnie tym, którzy przygotowali ołtarze /Rodzinie Różańcowej/!; SO, dzieciom uczestniczącym w nabożeństwach oraz młodszym dziewczynkom sypiącym kwiaty przed Najświętszym Sakramentem. Wdzięczność wyrażam tym, którzy nieśli sztandary, baldachim i Pani Beacie za przygotowanie kościoła. Dziękuję tym, którzy uczynili porządki po Oktawie.

W czwartek przeżyjemy w Uroczystość św. Piotra i Pawła pamiętajmy życzliwie o wielu Solenizantach tego dnia! Modlitwą wspieramy Stolicę i Nuncjaturę Apostolską w Polsce. Ofiary na potrzeby Nuncjatury zbierzemy w następną niedzielę – dziękuję za każdy dar!

Rozpoczynającym wakacje życzę szczęśliwego, słonecznego i bezpiecznego odpoczynku! Od poniedziałku do środy nie będzie w naszym kościele Mszy św. W pilnych sprawach proszę kontaktować się z Panią Kościelną Beatą.

W piątek, ostatni miesiąca, w kościele o godz. 17.00 pomodlimy się wypominkowo za naszych ś.p. Zmarłych.

Przed nami pierwsza sobota miesiąca. O godz. 8.30 zapraszam na piąte Nabożeństwo Fatimskie pierwszej soboty.

Za tydzień w I-ą niedzielę lipca na Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła Parafianom z Ozorzyc, a za ukwiecenie naszego kościoła sobotnim Nowożeńcom. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę kolejnych Parafian z Ozorzyc /kwiatami udekorują kościół sobotni Nowożeńcy/.

Darii Żmudzie dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach!

Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:

9/2017 Mateusz Krystian Besz, kawaler, zam. w Wojkowicach i Natalia Katarzyna Składnikiewicz, panna, zam. w Wojkowicach.(2 VII)

W środę pogrzebem pożegnaliśmy śp. Edwarda Muzykę z Bogusławic. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Dodaj komentarz