Ogłoszenia parafialne 15.06.2017

Boże Ciało

Przeżywamy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Dzisiaj Msze św. o godz.: 8:00 /Okrzeszyce/ i w Turowie: 9:30 i 12:00 /Msza św. z procesją pośród domów Turowa – ulicami: Wrocławską, Osiedlową, Wrocławską i Lipową/. Wszyscy bierzemy udział w procesji, także dzieci komunijne i rocznicowe w strojach komunijnych oraz młodsze dziewczynki sypiące kwiaty przed niesionym Najświętszym Sakramentem.

Od dzisiaj codziennie, szczególnie na Mszach św., trwamy w Oktawie Uroczystości Bożego Ciała. Zapraszam wszystkich także w sobotę o godz. 9.00 do udziału w procesji wokół kościoła i do tej modlitwy. Jutro razem z dziećmi pierwszokomunijnymi zaniesiemy intencje naszej Parafii w pielgrzymce do Krzeszowa. Wyjedziemy spod kościoła o godz. 8.00. Zbiórka przed kościołem o godz. 7.45.

Bardzo dziękuję Panu Wójtowi Janowi Żukowskiemu za zaproszenie orkiestry Hanys Band na dzisiejszą Uroczystość oraz wdzięczny jestem samym muzykom z orkiestry za piękne ubogacenie tego dnia! Dziękuję Policji i Straży Pożarnej za zabezpieczenie trasy procesji! Dziękuję za uczynione porządki na cmentarzu i wokół kościoła oraz na trasie procesji. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania dzisiejszej Uroczystości, za przygotowanie pięknych ołtarzy /Wspolnotom z Turowa, Wojkowic, Mnichowic i Ozorzyc/ i ozdobienie okien w naszych domach symbolami eucharystycznymi!

W sobotę o godz. 16:30 sprawować będziemy Mszę św. o urodzaje w Mędłowie. Dziękuję Wszystkim, którzy w pozostałych miejscowościach naszej Parafii przygotowali takie modlitwy!

We wtorek po raz pierwszy w naszej Parafii przeżyjliśmy Mszę Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół kościoła w 13-ym dniu czerwca. Dziękuję wszystkim uczestniczącym i Tym, którzy przygotowali to nabożeństwo, szczególnie Panu Radnemu Piotrowi Zającowi i Pani Ani Olechno z kwiaciarni Bławatek przy ul. Stanisławowskiej we Wrocławiu!.

Dodaj komentarz