Ogłoszenia parafialne 14.05.2017

V Niedziela Wielkanocna

Dzisiaj radujemy się w naszej Parafii Uroczystością Rocznicy I Komunii Św. 25-ciorga dzieci. W minioną niedzielę świętowaliśmy I Komunię Świętą 32-oje dzieci. Bardzo dziękuję tym dzieciom i ich rodzicom za piękne przeżycie tej Uroczystości, za wszystkie dzieła uczynione z tej okazji i za dary dla naszej Parafii.

Codziennie uczestniczymy w Nabożeństwach Majowych w związku ze sprawowanymi Mszami św.: w sobotę o godz. 9.00, od poniedziałku do piątku o godz. 17-ej, a w niedziele po sumie o godz. 11.30. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału, a szczególnie dzieci komunijne i rocznicowe oraz młodzież!

Nadal zapraszam wszystkich chętnych do udziału w Pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 25-31 07 2017 r.

Dziękuję bardzo za przygotowanie naszego kościoła rodzicom i dzieciom rocznicowym I-ej Komunii św. Dziękuję za każde uczynione dobro! Dziękuję bardzo Pani Beacie za wykonane prace i stały dyżur w kościele!

Przed następną niedzielą o przygotowanie kościoła proszę Parafian z Bogusławic: Urszulę Chodor, Anetę Zakałę, Antoninę Zakałę i Agnieszkę Kwiatkowskią.

Marzenie Chromow dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Dzisiaj o godz. 13.30 w Bratowicach odprawię Mszę św. o urodzaje, potem: 21 V o godz. 13.30 w Wojkowicach, 28 V o godz. 13.30 w Zagródkach, 4 VI o godz. 13.30 w Bogusławicach, 5 VI o godz. 18.00 w Okrzeszycach, 10 VI o godz. 13.00 w Ozorzycach, 11 VI o godz. 8.30 w Turowie.

Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:

5/2017 Piotr Bronowicki, kawaler, zam. w Pełczycach i Alicja Wawrzynów, panna, zam. w Turowie.(28 V)

6/2017 Krzysztof Ścigajło, st. wolnego, zam. w Turowie i Elżbieta Agnieszka Furgał, st. wolnego, zam. w Turowie.(28 V)

W czwartek pożegnaliśmy pogrzebem śp. Irenę Turowską z ul. Wrocławskiej z Wojkowic, a wczoraj śp. Józefa Wawrzynowa z Mnichowic. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Dodaj komentarz