Ogłoszenia parafialne 07.05.2017

IV Niedziela Wielkanocna

INTENCJE APOSTOLSTWA MODLITWY na maj 2017 r.:

Intencja ewangelizacyjna: Aby chrześcijanie w Afryce dawali profetyczne świadectwo pojednania, sprawiedliwości i pokoju, naśladując Jezusa miłosiernego.

Dzisiaj w naszej Parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii Św. W związku z tym zmienione są godziny Mszy Św.: w Okrzeszycach o godz. 9.30, a w Turowie o godz. 8.30 i pierwszokomunijna o godz. 11.00, a po niej nabożeństwo majowe z udziałem dzieci komunijnych. Dzieci komunijne do piątku codziennie o godz. 17.00 w kościele spotykać się będą na Mszy Św. w swoim Białym Tygodniu.

W tę pierwszą niedzielę maja na Mszach św. o godz. 8.30 i 9.30 pomodlimy się przed Najświętszym Sakramentem i dokonamy zmiany Tajemnic Żywego Różańca.

W maju codziennie uczestniczymy w Nabożeństwach Majowych w związku ze sprawowanymi Mszami św.: w soboty o godz. 9-ej, od poniedziałku do piątku o godz. 17-ej, a w niedziele i święta po sumie o godz. 11.30. Serdecznie zapraszam wszystkich do udziału.

We wtorek o godz. 17.00 spotkają się w kościele dzieci i rodzice przygotowujący się do Rocznicy I Komunii św. Po Mszy Św. będzie próba dzieci przed niedzielną Uroczystością.

W sobotę o godz. 11.00 rozpocznie się próba, a potem Spowiedź św. dzieci przed Rocznicą I-ej Komunii św.

W następną niedzielę o godz. 13.30 w Bratowicach odprawię Mszę św. o urodzaje, potem: 21 V o godz. 13.30 w Wojkowicach, 28 V o godz. 13.30 w Zagródkach, 4 VI o godz. 13.30 w Bogusławicach, 5 VI o godz. 18.00 w Okrzeszycach, 10 VI o godz. 13.00 w Ozorzycach, 11 VI o godz. 8.30 w Turowie.

Nadal zapraszam wszystkich chętnych do udziału w Pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 25-31 07 2017 r.

Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za piękne przygotowanie naszego kościoła oraz za uporządkowanie terenu wokół kościoła, za skoszenie trawy! Zespołowi muzycznemu /Paniom: Joli i Eli/ dziękuję za przygotowanie modlitwy pieśniami i psalmu z dziećmi! Dziękuję bardzo Rodzicom dzieci /zwłaszcza Pani Sylwii Czajkowskiej/, którzy podejmowali i wypełnili różne zadania związane z dzisiejszą Uroczystością! W imieniu całej Parafii wyrażam wdzięczność za dar komunijny: pulpit z mikrofonem do miejsca przewodniczenia!

Dziękuję bardzo Pani Beacie za wykonane prace i stały dyżur w kościele!

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Przed następną niedzielą proszę o posprzątanie kościoła rodziców i dzieci przeżywających Rocznicę I Komunii Św.

W piątek pożegnaliśmy pogrzebem śp. Izabelę Gadzalińską. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

Dodaj komentarz