Ogłoszenia parafialne 05.03.2017

I Niedziela Wielkiego Postu

Papieska Intencja Apostolstwa Modlitwy na marzec 2017 r.:

Intencja ewangelizacyjna: Aby prześladowani chrześcijanie doświadczyli wsparcia całego Kościoła przez modlitwę i w postaci pomocy materialnej.

W środę /8 III/ modlitwą i życzliwością ubogaćmy wszystkie Panie! Oczywiście, niech nasze Parafianki doświadczają opieki Bożej i wszelkiego dobra w każdym dniu życia!

W sobotę, ze względu na rejonowe spotkanie księży w katedrze wrocławskiej, kancelaria parafialna nie będzie czynna. Ważne sprawy proszę załatwiać w tym tygodniu po Mszach św.

Pamiętajmy, że za tydzień, w II-ą niedzielę miesiąca podczas sumy o godz. 11.30 opiece Bożej i błogosławieństwu polecimy dzieci, które w tym miesiącu przeżywają rocznicę Chrztu św., urodzin. Zapraszam też na tę Mszę św. dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Św.

Za tydzień, w II Niedzielę Wielkiego Postu, jak co roku razem z całym Kościołem Polskim chcemy pamiętać o polskich misjonarzach pracujących w wielu krajach całego świata. Razem z modlitwą zbierzemy jałmużnę na rzecz Dzieła Pomocy „Ad gentes”.

Proszę podejmować do naszych domów paschaliki rozprowadzane w ramach Wielkanocnego Dzieła Pomocy Caritas 2017 /duże po 14 zł i małe po 6 zł/. Można już do kościoła przynosić dary dla ubogich z naszej Parafii i zostawiać przy bocznym ołtarzu. Przed Wielkanocą dobra te przekażą potrzebującym osoby z parafialnej grupy Caritas.

Bardzo dziękuję dwóm Radnym naszej Parafii za naprawę i remont sieci wodno-kanalizacyjnej na plebanii!

Z serca dziękuję za posprzątanie kościoła Pani Janinie Bundz z Zagródek. Za tydzień proszę o to rodziny Państwa: Tymczyszyn i Pukal z Zagródek.

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Proszę podejmować marcowe wydanie Dobrych Nowin.

Dodaj komentarz