Ogłoszenia parafialne 19.02.2017

VII Niedziela w ciągu roku

W najbliższą środę /22 II/ po raz szósty w naszej Parafii przeżywać będziemy miesięczne wspomnienie św. Rity /Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych/. W obecności Jej relikwii uczynimy Mszę św. i Nabożeństwo o godz. 18.00. Na przygotowanych kartkach proszę wypisywać intencje: prośby i podziękowania, które będziemy omadlać w kościele.

Wciąż zapraszam do udziału w pielgrzymce do Ziemi Świętej /koszt: 800 $ USA/ w dniach 24-31 VII 2017r. W środę po nabożeństwie będzie można już wpłacić zaliczkę na ten wyjazd u Szefowej Biura Podróży Panorama. Pamiętajmy, że do Izraela potrzebujemy mieć paszport ważny min. pół roku od dnia wjazdu do tego kraju.

W piątek spotkamy się w kościele o godz. 17-ej na naszych tradycyjnych miesięcznych modlitwach za Zmarłych. Intencje modlitwy za śp. Zmarłych proszę wypisać na kartkach wypominkowych i przekazać mi przed tymi modlitwami.

W następną niedzielę, 26 lutego br., rozpocznie się 50. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Jest to szczególny czas modlitwy o trzeźwość w naszych rodzinach i wynagradzania Bogu za grzechy pijaństwa. /…/ Wyjątkowo cennym darem jest dar abstynencji w roku Kongresu Trzeźwości. Niech nasza postawa i zaangażowanie w to dzieło, z pomocą łaski Bożej, przyniesie błogosławione owoce dla Kościoła i całej naszej Ojczyzny.

Z pasterskim błogosławieństwem

WIKARIUSZ GENERALNY

Z serca dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 80 zł: Teresie Wawrzynów i Annie Michalak z Mnichowic:. Za tydzień proszę o to już mieszkańców z Zagródek.

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Wczoraj obrzędami pogrzebowymi pożegnaliśmy śp. Annę Górską z Mnichowic oraz śp. Władysława Tokarczyka z Mędłowa. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Dodaj komentarz