Ogłoszenia parafialne 05.02.2017

V Niedziela w ciągu roku

Papieska Intencja Apostolstwa Modlitwy na luty 2017:

Intencja ogólna: Aby ludzie przeżywający próby, zwłaszcza ubodzy, uchodźcy i spychani na margines, spotykali się z przyjęciem i znajdowali wsparcie w naszych wspólnotach.

W dzisiejszą I-ą niedzielę lutego modlimy się przed Najświętszym Sakramentem. Czynimy też zmianę Tajemnic Żywego Różańca. Dzisiaj, z okazji wspomnienia św. Agaty błogosławimy chleba i wodę.

11 lutego /w sobotę/ z całym Kościołem przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorych. W tym dniu zapraszam serdecznie wszystkich chorych z opiekunami i wszystkich Parafian na uroczystą Mszę św. z udzieleniem Sakramentu Chorych na godz. 9.00. Bardzo proszę o wsparcie pomocą chorych w drodze do kościoła.

Pamiętajmy, że za tydzień, w II-ą niedzielę miesiąca podczas sumy o godz. 11.30 opiece Bożej i błogosławieństwu polecimy dzieci, które w tym miesiącu przeżywają rocznicę Chrztu św., urodzin. Spotkamy się też wtedy z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św.

W tę drugą niedzielę lutego ofiarami składanymi Radnym możemy wspomóc cele gospodarcze w naszej Parafii.

Proszę podejmować ostatnie wydania Nowego Życia i L’Osservatore Romano!

Z serca dziękuję za posprzątanie kościoła: Annie Bale, Barbarze Mazur i Elżbiecie Morawskiej z Mnichowic. Za tydzień proszę o to mieszkańców z Mnichowic: Mirosławę Czerwony, Iwonę Waligórę i Agnieszkę Czajkowską.

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:

1/2017 Paweł SIKORA, kawaler z Mędłowa i Renata Grażyna GRABCZAK, panna z Mędłowa.(5 II)

Dodaj komentarz