Ogłoszenia parafialne 29.01.2017

IV Niedziela w ciągu roku

W czwartek mamy Święto Ofiarowania Pańskiego, ale już dziś rozpoczynamy przeżywanie Światowego Dnia Życia Konsekrowanego. Dzisiaj Kościół Wrocławski organizuje zbiórkę do puszek ofiar na potrzeby klasztorów klauzurowych w naszej Archidiecezji, a w czwartek wspieramy rozwój życia konsekrowanego w Polsce.

W piątek /3 II/, we wspomnienie św. Błażeja /patrona doświadczających dolegliwości gardła/, w Turowie na Mszy Św. o godz. 17-ej pobłogosławię świece i wiernych.

W najbliższy piątek od rana odwiedzę chorych z Najświętszym Sakramentem, a od godz. 16.30 spowiedź św. w kościele w Turowie.

Za tydzień w I-ą niedzielę lutego na Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

W następną niedzielę /5 II/ nastąpi błogosławieństwo chleba i wody z okazji wspomnienia św. Agaty.

Informuję, że w lipcu: 24-31 VII 2017r., wspólnie z Biurem Podróży Panorama, organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej /koszt: 800 $ USA/. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału i wspólnego podróżowania do miejsc najważniejszych i najświętszych dla naszej wiary!

Z serca dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 50 zł jednej rodzinie z ul. Jarzębinowej z Mnichowic, drugiej rodzinie dziękuję za ofiarę 100 zł. Za tydzień proszę o to mieszkańców z Mnichowic: Annę Bałę, Barbarę Mazur i Elżbietę Morawską.

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Wspólnocie z Bogusławic dziękuję za sprawne rozebranie dekoracji bożonarodzeniowej.

Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:

1/2017 Paweł SIKORA, kawaler z Mędłowa i Renata Grażyna GRABCZAK, panna z Mędłowa.(5 II)

Dodaj komentarz