Ogłoszenia parafialne 22.01.2017

III Niedziela w ciągu roku

Dzisiaj świętujemy Dzień Dziadka, a wczoraj był Dzień Babci. Serdecznie życzę obchodzącym ten dzień opieki Bożej i dobrego zdrowia!

Dzisiaj także w naszej Parafii przeżywamy miesięczne wspomnienie św. Rity /Patronki od spraw trudnych i beznadziejnych/. W obecności Jej relikwii uczynimy Mszę św. i Nabożeństwo o godz. 18.00.

W następną niedzielę /29 I/ rozpoczniemy wspomnienie Światowego Dnia Życia Konsekrowanego. Kuria Metropolitalna Wrocławska uprzejmie informuje, iż Ksiądz Arcybiskup Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, mając na uwadze bardzo trudną sytuację finansową klasztorów Sióstr klauzurowych w naszej Archidiecezji, poleca zorganizować 29 stycznia 2017 r., w niedzielę przed Świętem Ofiarowania Pańskiego -patronalnego święta osób życia konsekrowanego, okolicznościową zbiórkę do puszek, po każdej Mszy Świętej, na potrzeby tych Zakonów. My również to uczynimy.

W piątek, ostatni miesiąca, o godz. 17-ej w kościele Wypominkami i Mszą Św. pomodlimy się za naszych ś.p. Zmarłych.

Z serca dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę 90 zł osobom z Mnichowic: Zofii Chołodeckiej, Agnieszce Żygadło i Kindze Wiśniewskiej. Za tydzień proszę o to mieszkańców z ul. Jarzębinowej z Mnichowic.

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:

1/2017 Paweł SIKORA,  kawaler z Mędłowa i Renata Grażyna GRABCZAK, panna z Mędłowa.(5 II)

W minionym tygodniu uroczystościami pogrzebowymi pożegnaliśmy: śp. Annę Majdzik, śp. Leokadię Żygadło i śp. Stefanię Doleczek. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

Dodaj komentarz