Ogłoszenia parafialne 25.12.2016

Boże Narodzenie

Składam najlepsze życzenia doświadczenia Miłości Bożej i ludzkiej dla Parafian i Gości z okazji przeżywanych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę Wszystkim radości z Bożego Narodzenia, która jest radością z Boga samego, który chce pojawić się w naszym życiu, aby przez nas promieniować na ludzi. Niech rodzące się Światło rozświetli wszystkie ciemności, niech rozbłyśnie nadzieją na kolejny rok przed nami. Niech da pewność wiary w Tego, który codziennie chce się w nas rodzić i dawać nam nowe życie.

Dzisiaj i jutro świąteczne Msze św. w Turowie o godz. 8.30 i 11.30; w Okrzeszycach o godz. 10.00.

To już ostatnia niedziela starego roku. W sobotę o godz. 17-ej Mszą Św. i Nabożeństwem podziękujemy Panu Bogu za miniony czas i poprosimy o błogosławieństwo na Rok Nowy.

W następną niedzielę /pierwszą stycznia/ mamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Nowy Rok. Msze św. wtedy o godz.: 8.30 i 11.30 w Turowie, a w Okrzeszycach o godz. 10.00. Uczynimy wtedy zmianę Tajemnic Żywego Różańca i Adorację Najświętszego Sakramentu.

Dziękuję serdecznie za posprzątanie kościoła  Elżbiecie Wawrzynów z Mnichowic. Za tydzień proszę o tę posługę: Danutę Dąbrowską, Lidię Kowalską i Krystynę Gorzeń. Parafianom z Bogusławic dziękuję bardzo za świąteczne strojenie naszego kościoła!

Dziękuję wszystkim, którzy świątecznie ozdobili kaplicę w Okrzeszycach!

Wyrażam serdeczną wdzięczność Wszystkim, którzy hojnie okazali dobroć wobec uboższych naszych Parafian! To bardzo ważne dzisiaj świadectwo wiary!

Wdzięczny jestem wszystkim, którzy w różny sposób i mnie obdarowali na zbliżające się świąteczne dni i którzy składają mi dobre życzenia!

Jutro we wspomnienie św. Szczepana – tradycyjnie modlimy się i zbieramy ofiary na rzecz PWT i MWSD we Wrocławiu. Jutro również po Sumie o godz. 11.30 dzieci naszej Parafii przedstawią Jasełka. Potem w kościele odbędzie się spotkanie Służby Ołtarza.

Informuję, że od wtorku, rozpocznę już wizyty duszpasterskie.

W czwartek uroczystością pogrzebową pożegnaliśmy śp. Zofię Besz z Ozorzyc. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…

Dodaj komentarz