Ogłoszenia parafialne 18.09.2016

XXV Niedziela w ciągu roku.

Przeżywamy dzisiaj 50. DZIEŃ ŚRODKÓW MASOWEGO PRZEKAZU pod hasłem: Komunikacja i Miłosierdzie – owocne spotkanie. Z tej okazji zbieramy ofiary na rzecz Katolickiego Radia Rodzina.

W tym tygodniu, ze względu na wykonywane prace w kościele, Msze Św. do piątku będą sprawowane w kaplicy na nowym cmentarzu.

W najbliższy czwartek na godz. 17.00 do kaplicy na nowym cmentarzu zapraszam serdecznie na inaugurację nabożeństw czynionych za wstawiennictwem Św. Rity /orędowniczki „w sprawach trudnych i beznadziejnych”/ sprawowanych wobec relikwii tej Świętej. Modlitwy takie będziemy czynić w każdy 22 dzień miesiąca. Proszę na przygotowanych kartkach wypisywać prośby i podziękowania za wstawiennictwem Św. Rity i przynieść je na nasze modlitewne spotkania. Na to nabożeństwo zaproszeni są szczególnie uczestnicy naszej pielgrzymki do Włoch.

W dniach 23 i 24 IX br. odbędzie się kolejna pielgrzymka Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę, pod hasłem „Idźcie i głoście z Maryją Matką żywej Ewangelii”.

Serdecznie dziękuję za posprzątanie i piękne ukwiecenie kościoła Parafianom z Wojkowic: Katarzynie Kubickiej, Annie Juszczyk i Agnieszce Walczak. Przed następną niedzielą o posprzątanie kościoła proszę: Marię Maios-Majewską, Bogusławę  Maios-Majewską, Małgorzatę Szatkowską i jeszcze kolejnych mieszkańców Wojkowic. Kwiatami ozdobią kościół sobotni Nowożeńcy.

Dziękuję za przygotowanie kaplicy w Okrzeszycach.

Zapowiedzi przedślubne. Do świętego związku małżeńskiego przygotowują się:

13/2016 Marzena Zakała, zam. w Ozorzycach, panna i Stanisław Bąk, zam. w Grodkowie, kawaler(2 X).

Dodaj komentarz